Oczekiwana długość życia po zawale mięśnia sercowego, zgodnie z wynikami szpitala ad

Alternatywnie, pacjenci leczeni w szpitalach o wysokiej skuteczności mogą mieć korzyści w zakresie przetrwania, które utrzymują się z czasem, co sugerowałoby, że różnice w jakości świadczonej opieki dawałyby pierwsze korzyści, które z czasem utrzymają się. W związku z tym wykorzystaliśmy dane ze wspólnego projektu kardiologicznego (CCP), dużego, reprezentatywnego w skali kraju badania kohortowego beneficjentów programu Medicare, hospitalizowanych z powodu ostrego zawału mięśnia sercowego i mających ponad 17-letnią obserwację, w celu oceny związku między szpitalem 30. z dnia na dzień standardowe wskaźniki umieralności i oczekiwana długość życia po ostrym zawale mięśnia sercowego. Wybraliśmy ostry zawał mięśnia sercowego, ponieważ był to jeden z pierwszych warunków, dla których opracowano 30-dniowe standaryzowane ryzyka umieralności oraz ze względu na znaczną heterogeniczność standaryzowanego ryzyka umieralności w szpitalach. Wykorzystaliśmy średnią długość życia do pomiaru długoterminowego przeżycia, ponieważ jest to łatwo interpretowalna miara, która ma znaczenie dla pacjentów i może być wykorzystana do obliczenia lat życia zaoszczędzonych przez leczenie w szpitalach o wysokiej skuteczności w porównaniu ze szpitalami o niskiej skuteczności.
Metody
Opracowanie i prowadzenie badań
Badanie zostało zaprojektowane przez wszystkich autorów i zostało zatwierdzone przez instytutowy zespół kontrolny na Uniwersytecie Yale. Dane uzyskano dzięki umowie z Qualidigm, organizacją zajmującą się poprawą jakości, która zawiera umowy z Medicare w zakresie analizy i udostępniania danych. Qualidigm nie brał udziału w żadnej analizie danych ani w przygotowaniu manuskryptu. Finansowanie zostało dostarczone przez National Heart, Lung and Blood Institute oraz program szkoleniowy dla naukowców z National Institute of General Medical Sciences. Pierwszy autor miał pełny dostęp do wszystkich danych w badaniu i bierze odpowiedzialność za kompletność i integralność danych oraz dokładność analiz danych.
Badana populacja
Przeanalizowaliśmy dane z CCP, inicjatywy poprawy jakości zarządzania finansami służby zdrowia (obecnie CMS) dla pacjentów z ostrym zawałem mięśnia sercowego, które zostało opisane wcześniej.17,18 KPCh obejmowała beneficjentów Medicare pobierających opłaty za usługi hospitalizowanych rozpoznanie głównego ostrego zawału mięśnia sercowego (Międzynarodowa Klasyfikacja Chorób, Dziewiąta Rewizja, Modyfikacja Kliniczna [kod ICD-9-CM] 410), z wyjątkiem rozpoznania ostrego zawału mięśnia sercowego (kod ICD-9-CM 410.x2). Każdy szpital był objęty próbą przez 8 miesięcy w okresie między styczniem 1994 r. A lutym 1996 r. Wyszkolony personel w centralnych centrach gromadzenia danych pobrał dane pacjentów, aby uzyskać informacje na temat cech demograficznych, historii choroby, prezentacji klinicznej, danych laboratoryjnych i elektrokardiograficznych oraz leczenia .
W naszych analizach zastosowaliśmy kryteria włączenia, które były podobne do tych zastosowanych dla ustalonych standardowych miar ryzyka umieralności.19,20 W szczególności, ograniczyliśmy naszą próbkę do pacjentów w wieku 65 lat lub starszych, którzy mieli klinicznie potwierdzony ostry zawał mięśnia sercowego. Gdy pacjenci byli hospitalizowani więcej niż jeden raz podczas okresu badania, używaliśmy tylko pierwszego przyjęcia. Wykluczyliśmy pacjentów, którzy zostali przyjęci bezpośrednio z oddziału chirurgii ambulatoryjnej, pacjenci, którzy zostali przeniesieni z innych szpitali ostrej opieki, oraz pacjenci, którzy opuścili szpital przed poradą lekarską
[patrz też: Pompy insulinowe, niacynamid, wbijanie pali ]

Powiązane tematy z artykułem: niacynamid Pompy insulinowe wbijanie pali